Harjoitustempojen aikoja, kausi 2011
Rata: Sänkikangas 5km ja 10km (melko tarkalleen 10,185km), rataennätys Roope Törmäsellä 13.57
ap: aika-ajopyörä
mp: maantiepyörä (+lt: lisätangot, +tk: tempokypärä, +lk: levykiekko)
cc: cyclocrosspyörä


Harjoituksen tulokset
 
Henkilökohtaiset  tulokset 2011

 Parhaat ajat matkoittain

4.5.2011 (+5, tyyni)
Petri Pesonen 10km,  15.49 (ap)
Ossi Törmänen 10km, 16.08 (ap)
Oula Jokiranta 10km, 17.52 (ap)
Rauno Oikarainen 10km, 17.11 (mp)
Taneli Kaakinen 10km, 17.36 (mp)

11.5.2011 (+8, tyyni)
Ville Pesonen 10km, 16.10 (mp+lt)
Tane Siikaoja 10km, 18.54 (mp)
Jussi Pesonen 10km, 18.58 (mp+lt)
Jaakko Kallunki 10km, 17.24 (cc)
Rauno Oikarainen 10km, 16.29 (mp)
Vesa Käkelä 10km, 17.51 (mp)
Taneli Kaakinen 10km, 16.15 (mp+lt)
Petri Pesonen 10km, 15.48 (ap)
Asmo Alho 10km, 19.17 (mp)
Riika Tuomi 5km, 11.26 (mp)
Ville Pesonen 5km, 7.41 (mp+lt)

2.6.2011 (+16, tuulista)
Petri Pesonen 10km 14.40 (ap)
Ossi Törmänen 10km 15.15 (ap)
Taneli Kaakinen 10km 15.56 (mp+lt)
Rauno Oikarainen 10km 16.17 (mp+lt)
Vesa Käkelä 10km 17.33 (mp)

8.6.2011 (+26, lähes tyyni)
Vesa Käkelä 10km 16.46 (mp)
Asmo Alho 10km 19.06 (mp)
Rosa Törmänen 10km 15.44 (ap)
Ville Pesonen 10km 14.51 (mp+lt+tk)
Petri Pesonen 10km 14.53 (ap)

15.6.2011 (+16, lähes tyyni)
Vesa Käkelä 10km 17.01 (mp)
Taneli Kaakinen 10km 15.36 (mp+lt)
Ville Pesonen 10km 15.06 (mp+lt+tk)
Ossi Törmänen 10km 15.25 (mp+lt+lk)
Rosa Törmänen 10km 16.13 (ap)

30.6.2011 (+26, lähes tyyni)
Riika Tuomi 10km 20.53 (mp)
Jussi Pesonen 10km 17.00 (mp+lt)
Taneli Kaakinen 10km 15.05 (mp+lt)
Vesa Käkelä 10km 16.30 (mp+lt)

14.7.2011 (+15, lounaistuulta)
Rauno Oikarainen 10km 17.02 (mp+lt)
Lasse Pätsi 10km 17.35 (mp)
Vesa Käkelä 10km 16.51 (mp+lt)

28.7.2011 (+21, pohjoisesta 2ms)
Asmo Alho 10km 18.30 (mp)
Taneli Kaakinen 10km 15.24  (mp+lt)

 

Riika Tuomi N14
11.5. 5km 11.26
30.6. 10km 20.53
Jussi Pesonen M16
11.5 10km 18.58
30.6. 10km 17.00
Ville Pesonen M18
11.5.     5km 7.41
11.5. 10km 16.10
8.6.   10km 14.51
15.6. 10km 15.06
Oula Jokiranta M18
4.5. 10km 17.52
Rosa Törmänen N-Elite
8.6.  10km 15.44
15.6 10km 16.13
Petri Pesonen M40
4.5.   10km 15.49
11.5. 10km 15.48
2.6.   10km 14.40
8.6.   10km 14.53
Taneli Kaakinen M40
4.5.   10km 17.36
11.5. 10km 16.15
2.6.   10km 15.56
15.6. 10km 15.36
30.6. 10km 15.05
28.7. 10km 15.24
Ossi Törmänen M45
4.5.   10km 16.08
2.6.   10km 15.15
15.6. 10km 15.25
Rauno Oikarainen M50
4.5.   10km 17.11
11.5. 10km 16.29
2.6.   10km 16.17
14.7. 10km 17.02
Vesa Käkelä M50
11.5. 10km 17.51
2.6.   10km 17.33
8.6.   10km 16.46
15.6. 10km 17.01
30.6. 10km 16.30
14.7. 10km 16.51
Asmo Alho Harraste
11.5. 10km 19.17
8.6.   10km 19.06
28.7. 10km 18.30
Jaakko Kallunki Harraste
11.5.  10km 17.24
Tane Siikaoja Harraste
11.5.  10km 18.54
Lasse Pätsi Harraste
14.7. 10km 17.35

5km parhaat ajat
1. Ville Pesonen 11.5.
2. Riika Tuomi 11.5.

10km parhaat ajat
1. Petri Pesonen 2.6.
2. Ville Pesonen 8.6.
3. Taneli Kaakinen 30.6.
4. Ossi Törmänen 2.6.
5. Rosa Törmänen 8.6.
6. Rauno Oikarainen 2.6.
7. Vesa Käkelä 30.6.
8. Jussi Pesonen 30.6.
9. Jaakko Kallunki 11.5.
10. Lasse Pätsi 14.7.
11. Oula Jokiranta 4.5.
12. Asmo Alho 28.7.
13. Tane Siikaoja 11.5.
14. Riika Tuomi 30.6.


  7.41 M18
11.26 N14


14.40 M40
14.51 M18
15.05 M40
15.15 M45
15.44 N-Elite
16.17 M50
16.30 M50
17.00 M16
17.24 Harraste
17.35 Harraste
17.52 M18
18.30 Harraste
18.54 Harraste
20.53 N14

Tulosta